Використання тахографів для внутрішніх перевізників може стати обов’язковим

Июнь 9, 2013 3:10 пп Published by Leave your thoughts

Держпідприємництво України погодило відповідний проект наказу Мінінфраструктури України «Про внесення змін до Інструкції з використання контрольних пристроїв (тахографів) на автомобільному транспорті».

Передбачається, що дія положень Інструкції поширюватиметься на суб’єктів господарювання, які надають послуги з перевезення пасажирів і вантажів як у внутрішньому, так і у міжнародному сполученні (крім таксі).
За результатами прийняття запропонованих змін передбачається зробити обов’язковим використання контрольних пристроїв на відповідних транспортних засобах та деталізувати процедуру контролю відповідності тахографів до установлених вимог.
Розробники пояснюють, що встановлення єдиних правил використання тахографів на автомобільному транспорті дозволить об’єктивно контролювати параметри руху, режим праці та відпочинку водіїв. Це, своєю чергою, позитивно вплине на підвищення рівня безпеки руху на дорозі. Прийняття цього акта гармонізує транспортне законодавство України із законодавством Європейського Союзу.

 

За матеріалами «Дебет-Кредит» український бухгалтерський портал