Звітність про використання РРО подаватимуть електронкою

Июнь 9, 2013 3:11 пп Published by Leave your thoughts

Державна податкова служба (далі – ДПС) упроваджує електронний проект: платники податків зможуть подавати звітність про використання РРО через Інтернет.

Відповідний проект наказу розробили в Міністерстві фінансів України. Про це повідомили в ДПС у Запорізькій області.
Як зазначають фахівці податкової, ухвалення цього наказу дасть змогу створити нормативні підстави конструювання, виготовлення і впровадження реєстру розрахункових операцій (далі – РРО), які відповідають вимогам часу, дозволить суб’єктам господарювання не друкувати на папері та не зберігати протягом 3 років паперову контрольну стрічку РРО.
Крім того, нововведення сприятиме спрощенню підготовки і подання звітності про використання РРО – система автоматично формуватиме звіти, а також зменшенню кількості перевірок завдяки застосуванню дистанційного контролю.
Нагадаємо, проект наказу Мінфіну «Щодо затвердження Вимог щодо створення контрольної стрічки в електронній формі в реєстраторах розрахункових операцій і модемів для передачі даних і Порядку передачі електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків реєстраторів розрахункових операцій дротовими чи бездротовими каналами зв’язку до органів державної податкової служби» розроблено з метою забезпечення виконання вимог ст. 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 р. № 265/95-ВР, згідно з якою суб’єкти господарювання, які використовують РРО, подають дротовими або бездротовими каналами зв’язку до органів державної податкової служби електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці у пам’яті РРО або в пам’яті приєднаних до них модемів.

 

За матеріалами «Дебет-Кредит» український бухгалтерський портал